Ślub w plenerze pod Warszawą – Pałac Łochów – Monika & Krzysiek

Ślub Moniki i Krzyśka był pod każdym względem wyjątkowy, inny niż wszystkie, na jakich byłem. Bohaterami reportażu ślubnego była nie tylko Para Młoda, ale także córeczka Zosia, która obchodziła pierwsze urodziny. Na szczęście mocno niepewna pogoda nie pokrzyżowała planów i udało się przeprowadzić ceremonię ślubną w malowniczym ogrodzie przed pałacem w Łochowie nieopodal Warszawy. Ślub plenerowy, pełna ekspresji Para Młoda, piękne światło i otoczenie – nie mogłem wymarzyć sobie lepszych warunków do zdjęć. Kameralne przyjęcie weselne zostało absolutnie zdominowane przez małolatów. Na parkiecie zamiast tańców można było puszczać bańki mydlane, układać klocki bądź ścigać się samochodami. Niesamowite wrażenie robiła kolekcja obrazów na ścianach. Widzieliście kiedyś oryginalne płótna Beksińskiego czy Dudy-Gracza na sali weselnej? Ślub w plenerze Moniki i Krzyśka doczekał się pięknych publikacji na: Pretty Wedding oraz Pożyczone i Niebieskie.

 

7 komentarzy

Michał, dziękujemy za piękne zdjęcia. Jesteśmy pod wrażeniem, niesamowite ujęcia dzieci w ruchu, co nie jest łatwe :). Cudowna pamiątka dla Nas i dla Naszych gości. Na pewno zobaczymy się w przyszłości na naszych kolejnych sesjach rodzinnych.

Nietypowa sceneria, oryginalne ujęcia pary młodej i gości. A dynamiczne, urocze dzieciaki znakomicie uzupełniają te obrazy.

Prześliczne fotografie. Ciężko zrobić dzieciom takie zdjęcia. Wiem coś o tym.

Zdjęcia jedyne w swoim rodzaju, cudowne

Jeden z fajniejszych reportaży, jakie widziałem

Reportaż pierwsza klasa

Wspaniałe zdjęcia z niezapomnianej uroczystości.

Dodaj komentarz

Proszę poprawić formularz