Bajkowa sesja ślubna nad Wisłą

Spotkanie i wzajemne poznanie się przed sesją ślubną jest według mnie niezwykle ważne. Budujemy w ten sposób zaufanie, zmniejszamy dystans, dzięki czemu podczas zdjęć nie odczuwacie skrępowania nawet wtedy, kiedy jestem bardzo blisko Was. Z Kamilą i Adkiem „podjęliśmy” ryzyko i spotkaliśmy się dopiero podczas pleneru ślubnego. Pomimo, że niewiele o sobie wiedzieliśmy, od początku świetnie nam się współpracowało. Pogoda sprzyjała. Słońce uśmiechało się przez całą sesję, mimo że prognozy były mało sprzyjające. Sesja poślubna odbyła się we wrześniu, w dzikiej nadwiślańskiej scenerii nieopodal Warszawy. Kamila z szerokim, uroczym uśmiechem i Adek bez marynarki, a w szelkach i z muszką wyglądali fantastycznie. Kilka minut zdjęć i kompletnie zatraciłem się w działaniu. Trzy godziny upłynęły niczym trzy minuty. Jak widać nie zawsze spotkanie przed zdjęciami jest niezbędne, ale sesja Kamili i Adka stanowi tu raczej wyjątek niż regułę.

 Atmosfera jak na randce

Michał jest profesjonalistą pod każdym względem. Podczas sesji czuliśmy się jak na randce, spędzając przemiło wieczór. Efekty są niesamowite – każde zdjęcie podoba nam się tak samo i spełnia nasze oczekiwania. Z całego serca polecam współpracę z Michałem i mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłości przy kolejnej sesji.

komentarze: 6

Avatar

Natura to jednak najlepsze tło do zdjęć. Świetna subtelna sesja i dużo ciekawych kadrów.

Avatar

Piękna romantyczna sesja. a zdjęcie tytułowe świetne. Niesamowity klimat. Podziwiam dalej.

Avatar

Bardzo ładna sesja zdjęciowa nad Wisłą, super zdjęcia i bardzo mi się one podobają. Gratulacje dla młodej pary i fotografa.

Avatar

no bardzo fajne kadry. Naprawdę miło się ogląda. Jacek w 100% się z Tobą zgadzam

Avatar

Piękne zdjęcia, doskonale uchwycone ważne momenty.

Avatar

Piękna romantyczna sesja. a zdjęcie tytułowe świetne. Niesamowity klimat. Podziwiam dalej.

Dodaj komentarz

Proszę poprawić formularz